Biuletyn Informacji Publicznej
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawie Mazowieckiej

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Unia Europejska

Przejdź do: www.powiatrawski.pl

Treść strony

W dniu 30 listopada 2020 r. upływa termin składania wniosków o dofinansowanie ze środków PFRON

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawie Mazowieckiej przypomina, że w dniu 30 listopada 2020 r. upływa termin składania wniosków, do realizacji w 2021 r., o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych organizacji sportu, kultury, rekreacji i turystyki osób niepełnosprawnych.

Zgodnie z §4  Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25.06.2002 r. w sprawie określenia rodzajów zadań powiatu, które mogą być finansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych  (Dz.U. z 2015, poz. 926) o dofinansowanie ze środków Funduszu organizacji sportu, kultury, rekreacji i turystyki dla osób niepełnosprawnych mogą ubiegać się osoby prawne i jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej, jeżeli:

  • prowadzą działalność na rzecz osób niepełnosprawnych przez okres co najmniej 2 lat przed dniem złożenia wniosku;
  • udokumentują zapewnienie odpowiednich dla osób niepełnosprawnych warunków technicznych i lokalowych do realizacji zadania;
  • udokumentują posiadanie środków własnych lub pozyskanych z innych źródeł na sfinansowanie przedsięwzięcia w wysokości nieobjętej dofinansowaniem ze środków PFRON.

Wnioski wraz załącznikami należy składać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Rawie Mazowieckiej ul. Kościuszki 5, pok. 110.

Aktualne druki wniosków do pobrania w siedzibie tut. Centrum lub na stronie internetowej www.bip.pcpr.powiatrawski.pl/pliki.

drukuj (W dniu 30 listopada 2020 r. upływa termin składania wniosków o dofinansowanie ze środków PFRON)

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Monika Konopińska
  • opublikował: Bogusław Misztal
    data publikacji: 2020-11-30 09:12

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 3793
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2020-12-31 16:16:55